ShowBiz

Turku e kafshon në qafë Genta Ismajlin

Genta dhe Usta janë çifti më i komentuar momentalisht.

Dyshja e njohur që prej kur publikuan lidhjen e tyre udhëheqin ballinat e faqeve rozë, shkruan “Kosovarja”.

Genta ka pas vetes një publik që e do dhe e vlerëson shumë, ndaj e kan mirëpritur lidhjen e saj me turkun duke mos e gjykuar edhe shumë si mund të ndodhte në raste të tilla.

Por, padyshim që nuk iu shpëtoi as kritikave, sidomos kur dihet se i dashuri i saj është një biznesmen i njohur.

Mirëpo, Genta i ka vënë kapak thashethemeve duke bërë të ditur se ajo dhe turku planifkojnë dasmë, dhe pse jo shumë shpejt e kanë shprehur edhe dëshirën për tu bërë prindër.

E meqë janë më të komentuarit në shoë biz tash e sa kohë, çifti nuk hezitojnë të ndajnë imazhe të ndryshme.

Së fundmi, ata kanë sjellë një foto ‘sentimentale’ ku i dashuri shihet duke ‘kafshuar’ në qafë Gentën./Kosovarja/LEXO EDHE:  Vite pas mbarimit të telenovelës, Hyrrem bën deklaratën shokuese: Isha e sëmurë, vuajta shumë