ShowBiz

Tentojnë t’i bëjnë kamerë të fshehur, Enver Idrizi i grushton LIVE në emision!

Të dielën në emisionin Kojshia Show, i cili shfaqet në RTK, mysafirë ishin kampioni botëror në karate, Enver Idrizi, si dhe gazetarja e njohur e sportit, Qeqa Krelani, raporton Korrespodenti.

Ashtu sin ë emisionet e kaluara, edhe në këtë emision kishte shumë të papritura për publikun.

Është një nga momentet interesante të emisionit kur disa aktorë, e maska hyjnë në emission dhe tentojnë t’i bëjnë kamerë të fshehur Enver Idrizit. Kampioni botëror i karatesë, në mnyrë spektakolare i grushton ata sa ishin live në emision.

Për ta parë këtë moment dramatik, shikojeni videon e më poshtme në minutën e 20:00 të emisionit. /Korrespodenti

LEXO EDHE:  Noizy i gatshëm për ta mbrojtur Kosovën, ja çfarë deklaron