ShowBiz

Të gjithë po çmenden pas motrës së Edon Zhegrovës, shikojeni çfarë ylli është

Edon Zhegrova ylli i Reprezentacionit të Kosovës është një nga lojtarë më të komentuar në rrjetet sociale.

Anëtari i Genk, është nga ata lojtar i cili bënë një jetë super luksi dhe pothuajse çdo gjë e publikon në rrjetet sociale, shkruan AlbanienShow.

Në familjen Zhegrova nuk është vetëm Edoni i njohur, futbollisti i Kosovës ka edhe motrën shumë të famshme sidomos në rrjetet sociale.

Fjala është për Valza Zhegrovën e cila tani në Instagram e ka kaluar edhe vëllaun me ndjekës, Valza numëron hiç më pak se 168 mijë ndjekës.

Kujtojmë Valza, më shumë njihet për coverat që realizon, ajo së fundmi ka lansuar edhe coverin e këngës “E dehun pa as ni gote” e cila është pritur shumë mirë, ku për pak kohë ka kaluar shifrën 1 milionë klikimeve.


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?