ShowBiz

“Të dua shumë dhe bëhu e fortë”, Dj Dagz me lot në sy flet me Einxhel Shkirën

Einxhel Shkira ka bërë një lidhje LIVE me banorët e Big Brother VIP, nga spitali ku është shtrirë. Ajo ka treguar se gjendja e saj shëndetësore është e mirë dhe ka falenderuar banorët për kujdesin ndaj saj.

Derisa në anën tjetër, Dj Dagz është parë në studio me lot në sy, derisa i ka thënë Einxhelit se është ndjerë i pafuqishëm kur e ka parë se çfarë ka ndodhur.

“Jam ndjerë i pafuqishëm kur e kam parë, se nuk kisha mundësi me i ndihmu… Të dua shumë dhe bëhu e fortë”, kanë qenë fjalët e Dj Dagz.

Ai gjithashtu ka falenderuar Donaldin për kujdesin e treguar ndaj Einxhelit mbrëmë kur ajo kishte dhimbje të mëdha.


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?