ShowBiz

Taynës gati më i ‘kërsit’ të pasmet nga ushtrimet e rënda fizike

Tayna së fundmi është cilësuar si një ndër femrat seksi të estradës.

Reperja shqiptare Tayna kohët e fundit ka shtuar peshë mirëpo kjo nuk do të thotë se nuk po kujdeset për format e saj trupore.

Përveç suksesit në muzikë ajo po konsiderohet si ndër femrat seksi të estradës.

Këngëtarja ka filluar të bëhet aktive në palestër andaj me ndjekësit në Instagram e ka ndarë një imazh nga atje dhe duke tërheqëse teksa po i ushtron vithet.

Reperja po punon për këngë të reja dhe fansat mezi po e presin publikimin.