ShowBiz

Tayna vjn me fotografi shumë ‘hot’, ekspozon linjat trupore

Këngëtarja e njohur shqiptare Doruntina Shala që njihet me emrin artistik Tayna, është ndër këngëtaret më të dashura dhe të suksesshme të momentit.
Ajo me këngët e saj vazhdimisht merr gjithë vëmendjen e fansave, duke bërë për vete mbi një milion fansa në llogarinë e saj në Instagram.

Përpos projekteve muzikore, ajo njihet edhe për format bombastike që nuk heziton ti ekspozoj herë pas here.

Njejtë ka bërë edhe së fundmi nëpërmjet një InstaStory, ajo është shfaqur në formë të mirë dhe mjaft e ‘nxehtë’.

Kujtojmë që projekti i saj i fundit muzikorë me titull ‘Sicko’, u prit shumë mirë nga publiku.