ShowBiz

Tayna publikon këngën e re, në bashkëpunim me Azet

Reperja dhe këngëtari me famë ndërkombëtare publikuan mbrëmë “Ti harro”.

Tayna shfaqet shumë sensuale, me një veshje totalisht lateks, ndërsa Azet me një veshje sportive, ndërkohë që nuk mungojnë figurantët në videoklip,me veshje të kuqe dhe të verdha, duke i dhënë më shumë interaktivitet videoklipit.

Teksti është një këngë dashurie, ku për shkak të disa problemeve, çifti nuk mund të jenë më bashkë.

“Ti harrom, ti harrom, ti harrom S’dite me m’rujt tash larg jom, tash larg jom, tash larg jom. S’dite me m’rujt tash larg jom, tash larg jom, tash larg jom Bohet shumë von ti harrom, ti harrom, ti harrom S’dite me m’rujt tash larg jom, tash larg jom, tash larg jom”, këndon Tayna.


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?