ShowBiz

Tayna nuk ndalet, shfaqet vetëm në të brendshme

Reperja Tayna është paraqitur tepër seksi në fotot e fundit

Në foton e fundit që Tayna ka publikuar në Instagram, ajo është shfaqur në bikine ku reklamon mjaft bukur gjoksin e saj.

Tayna së fundmi ka lansuar edhe këngë me Sonyn.

Pavarësisht se për të u bë një bujë e madhe dhe se ajo u lansua në Sony, megjithatë kënga nuk ka arritur më shumë se gjashtë milionë klikime pas vetëm dy javë lansimi të saj.

Nëse krahasohet me këngët e Kidës dhe Mozzik atëherë ajo është shumë pas, pasi që hiti i kësaj dyshe ka kaluar më shumë se 19 milionë klikime.


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?