ShowBiz

Sonte konfirmuan ndarjen, tani çfarë do të bëjë Roberti me tatuzhin që mbanë emrin ‘Nora’?

Çifti i estradës kosovare, Robert Berisha dhe Nora Istrefi sonte i kanë dhënë fund lidhjes së tyre disa vjeçare.

Kjo u bë e ditur nga vetë këngëtari Berisha i cili edhe zbuloi arsyen e ndarjes nga gruaja e tij, Nora Istrefi.

Berisha tha se arsyeja e ndarjes ishte përfundimi i dashurisë mes tyre.

“Nese nuk ka mo dashni mes nje qiftit, nuk dmth me bo armik e mja kthy shpinën..bonuni pozitiv e keshni sa ma shum edhe respektojeni edhe qato qe sju don te miren se sen sbohet”, ka shkruar ai, transmeton Korrespodenti.

Kanë qenë të shumtë edhe komentet e fansave.

Një fans, në komentin e tij e ka pyetur Robertin se çfarë do të bëjë me tatunë që mbanë emrin ‘Nora’.

Më siguri se Roberti do të ndërmarrë hapa në të ardhmen që ta heq këtë tatuzh, nëse një gjë të tillë nuk e ka bërë ende. /Korrespodenti


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?