ShowBiz

Si reagoi Loredana pas këngës së Mozzikut kushtuar Hanës?

Mbrëmë është publikuar albumi i Mozzikut.

Në “Mozzart” janë plot 19 këngë në mesin e tyre edhe një dedikim për vajzën e tij Hanën. Në tekst, reperi fillon nga momenti kur e kuptoi se do të bëhej prind madje dëgjuam edhe fjalë emocionuese rreth tij dhe Loredanës.

Por, a reagoi kjo e fundit pas kësaj kënge?

Në fakt jo. E vetmja gjë që bëri Loredana pas publikimit të albumit të ish-burrit të saj ishte një postim i Hanës për të uruar bajramin.

Kujtojmë se Mozziku dhe Loredana janë ndarë vitin e kaluar duke mos e treguar kurrë arsyen./Prive.al


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?