ShowBiz

Shyhretja takohet me aktoren shumë të njohur turke, publikon këtë foto interesante

Shyhrete Behluli është këngëtarja shumë e pëlqyer kosovare.

Atë e gjejmë përherë aktive si me këngë të reja ashtu edhe në mbrëmje e koncerte,përcjell ORAinfo.

Krahas angazhimeve ajo është shumë aktive edhe në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku tregon se është takuar me aktoren shumë të njohur turke, Semra Dincer dhe këtë moment nuk ka hezituar ta ndajë me ndjekësit.