ShowBiz

Shyhretja e Engjëllusha i këndojnë ‘nuses së vëllaut’

Nënë e bijë kanë publikuar këngën më të re.

Këngëtarja e njohur Shyhrete Behluli së bashku me vajzën e saj Engjëllushën kanë publikuar një këngë tejet domethënëse, duke ia kushtuar kunatave, përndryshe nuses së vëllaut, shkruan “Kosovarja”.

Kënga me titull “Princesha e vëllaut tonë” erdhi në kuadër të projekteve që po i realizojnë për fundvit.

Më poshtë mund ta dëgjoni këngën më të re nga Shyhretja dhe Engji. /Kosovarja/


SHIKO EDHE: 10 teknologjitë e lashta për të cilat shkenca ende nuk ka përgjigje