ShowBiz

Shyhrete Behluli udhëton për pushime në Turqi

Shyhrete Behluli ka udhëtuar sërish për pushime në Turqi.

Shyhrete Behluli përmes një postimi në rrjete sociale, ka bërë të ditur se po pushon në Turqi, shkruan lajmi.net.

Bashkë me të janë dy vajzat e saj, Engjëllusha dhe Gresa, si dhe djali, Lumi; ku bashkë publikuan një foto në Instagram.

E gjithë familja dukeshin të lumtur teksa po shëtisnin një qendër tregtare në Stamboll.

Kujtojmë se Shyhretja dhe Engji kanë qenë shumë të angazhuara me dasma e ahengje familjare gjatë sezonës së verës, ndërsa tani po punojnë rreth këngëve të reja.


SHIKO EDHE: 10 teknologjitë e lashta për të cilat shkenca ende nuk ka përgjigje