ShowBiz

Shpetim Desku i thotë boksierit: Djalin e Arkanit rrehe ti, unë Cecën e rrehi

Në emisionin n`Kosovë Show’ këtë javë ka qenë i ftuar edhe boksieri i njohur shqiptar Petrit Mazrekaj.

I biri i kriminelit serb, tash Zhelkjo Razhnatoviq, i njohur si Arkan, dhe i këngëtares serbe, Ceca Razhnatoviq, gjithashtu boksier profesionist, i ka kërkuar duel djaloshit nga Kosova, që jeton në Austri.

Mazrekaj, ka pranuar menjëherë dhe ka premtuar që ai do ta shkatërroi boksierin serb, shkruan AlbanienShow

I menjëhershëm ka qenë reagimi i Shpetim Deskut, i cili i ka thënë boksierit shqiptar që Cecën ia reahton ai (Ceca është nëna e boksierit serb)

Shikojeni emisionin më poshtë./AlbanienShow