ShowBiz

Shpend Ahmeti shfrytëzon në maksimum vikendin, ja në cilën diskotekë ishte ai mbrëmë

Kryetari i Prishtinës Shpend AhmetI krahas angazhimeve në punë ai po gjen kohë edhe për pushim, shkruan GazetaBlic.

I pari i Prishtinës të shtunën ka qene i pranishëm në njërën nga diskotekat e Prishtinës.

Një mik i tij ka shpërndarë një foto, ku shihet në klubin e famshëm të Prishtinës të udhëhequr nga Dekorim Sahiti.

Ndryshe, Shpend Ahmeti ka treguar shumë herë se është një njëri modern dhe se i pëlqen jeta e natës.

Ahmeti mbrëmë ka shijuar dhe madje është dëfryer tej mase në Zoneclub./GazetaBlic/


SHIKO EDHE: 10 teknologjitë e lashta për të cilat shkenca ende nuk ka përgjigje