ShowBiz

Shpat Kasapi dhe e fejuara e tij bëhen prindër për herë të parë: Zbulohet gjinia dhe emri i foshnjës

Këngëtari shqiptar, Shpatë Kasapi dhe e fejuara e tij, janë bërë prindër për herë të parë, transmeton Gazeta Metro.

Ata janë bërë prindër të një djali, ndërsa lajmin e ka ndarë me fansat Selvija, me anë të një storye në Instagram.

“19.01.2022 Mire se erdhe ne jete o krejt jone ROEL”, ka shkruar Selvija sipër imazhit.

Ndryshe, në kohën kur u përfol që dyshja janë në pritje të ëmbël, ishin po të dytë që e kanë mohuar një lajm të tillë.