ShowBiz

Show në emision: Enca dhe aktori i njohur shqiptar e hanë mollën së bashku

Mbrëmjen e djeshme në emisionin ‘Shiko kush Luan’ ka qenë e ftuar edhe Enca së bashku me disa personazhe të tjerë dhe të gjithë së bashku kanë dhuruar show përmes një loje me mollë.

Secili nga grupet duhet të dërgonte mollët në çift në çfarëdo mënyre mjaft të ishin çift.

Enca së bashku me Rezart Veleshnjën dhuruan shumë spektakël për publikun duke kapur mollët me gjoks, gojë dhe me të pasmet e saj.


SHIKO EDHE: 10 teknologjitë e lashta për të cilat shkenca ende nuk ka përgjigje