ShowBiz

Shoqe me Borën, Olsa Muhameti bën reagimin e papritur pas eliminimit të Beatrix

Mbrëmjen e djeshme, nga shtëpia e ‘Big Brother VIP’ u largua Beatrix Ramosaj, e cila u komentua pafund për lidhjen Donald Veshaj.

Për eleminimin e saj reaguan shumë persona, ku ndër të tjerë ishte dhe autorja e emisioni “Përputhen”, Olsa Muhameti.

Kjo e fundit njihet për shoqërinë që ka me moderatoren Bora Zemani, që është edhe ish e dashura e Donaldit.

Nisur nga që shumë prej banorëve dhe vetë Arbana u përlot, Olsa ka ironizuar duke shkruar:

“Kush vdiq mo fol”.


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?