ShowBiz

Shikoni çfarë ju bënë moderatori Sadri Imeri aktorëve të filmit Shkëmbimi

Një emisionet më të shikuara në vend gjatë vitit 2021 është pa dyshim emisioni Kojshia Show, ku çdo edicion sjell momente tejet interesante me mysafirët.

Një nga momentet më interesante ka qenë emisioni me protagonistë aktorët e filmit “Shkëmbimi” Drilon Hoxha si dhe Ana Lika, ku moderatori iu bënë një surprizë të veçantë tek sa i merr në intervistë për të folur për premierën e këtij filmi në Prizren.

Për më shumë, shikoni videon e më poshtme.

Emisionin e plotë të Kojshia Show ku mysafirë ishin aktorët e filmit “Shkëmbimi” Drilon Hoxha si dhe Ana Lika mund ta shikoni në videon e më poshtme.


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?