ShowBiz

Shfaqet sensuale në jaht, e dashura e Ronaldos ‘djeg’ rrjetin me këto foto

Georgina Rodriguez ka inaguruar sezonin veror 2020 me disa pamje ku shfaqet sensual në bikini.

Videon dhe fotot ajo i ka shpërndarë në rrjetin e saj social Instagram, ku grumbullon rreth 19 milionë ndjekës.

Këtë të shtunë, disa orë para se partneri i saj Cristiano Ronaldo të luajë në derbin e Torinos, modelja shfaqet me bikini të zeza.

“Këto janë sytë e mi kur shoh dashurinë e jetës sime,” shkruan ajo.


SHIKO EDHE: 7 SIMPTOMAT QË JU TREGOJNË NËSE KENI COVID-19