ShowBiz

“Sheqa” i Stupcave në NETFLIX?

Aktori i njohur i grupit humoristik, “Stupcat”, Mensur Safqiu së shpejti do të bëhet pjesë e platformës NETFLIX.

“Prive” ka treguar se ai do të luajë rolin e një profesori rus në një serial turk “Kafka e nxehtë” në të cilin flitet për botën apokaliptike të bërë rrëmujë nga një sëmundje e cila përhapet nga mendja në mendje.

Prodhimi do të vijë në vjeshtë dhe do të jetë pjesë e platformës NETFLIX.

Aktori do të jetë I pari aktor shqiptar i cili arrin të bëhet pjesë e një platforme të tillë.

Ndryshe ai njihet për rolet e tij të shumta në skeçet humoristike të grupit “Stupcat”. /Paparaci.com

LEXO EDHE:  Mashtruan një shqiptari? Disa dokumente që janë shpërndarë sot vërtetojnë se Luizi dhe Kiara nuk janë të martuar