ShowBiz

Sapo ndodhi: Puthje në buzë mes Borës dhe Donaldit

Një histori me fund të lumtur duket se do të jetë dashuria e Bora Zemanit dhe Donald Veshajt. Bora dhe Donaldi janë puthur në Big Brother, pas shtatë muaj ndarje.

Pas një hezitimi të Borës për tu puthur në publik Donaldi e ka puthur Borën

“Kam frikë do të flasim jashtë”, tha Bora në fillim kur Donaldi tentoi ta puthte.

Kjo ishte një kthesë dramatike në lidhjen e tyre. Bora dhe Donaldi ishin ndarë për shtatë muaj. Por ditëve të fundit Donaldi ka folur dhe ka treguar se ende ndjen për Borën.

Kjo duket se ia ka zbutur zemrën moderatores. Ata e kanë lënë që të flasun kur Donaldi të dalë nga shtëpia e Big Borother.


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?