ShowBiz

Sa të dashuruar, Anita publikon foto duke u puthur me Ramush Haradinaj

Janë mjaft të komentuar si çift pasi dashurinë për njëri-tjetrin e tregojnë publikisht.

Bëhet fjalë për kryetarin e AAK-së, Ramush Haradinaj dhe bashkëshorten e tij, Anita.

Të dy ata herë pas herë bëjnë dedikimi romantike, madje edhe imazhet intime nuk mungojnë.

Ishte Anita ajo që së fundi ka ndarë një fotografi ku shihet duke i dhuruar një puthje Ramushit.