ShowBiz

Sa paguhet Shyhrete Behluli për një mbrëmje muzikore?

Shyhrete Behluli do jetë e ftuara e radhës në emisionin NIN, drejtuar nga Alaudin Hamiti.

Këngëtarja do flas për jetën e saj private, si dhe projektet e realizuara deri tani.Por, pyetjet me spec nuk do të mungojnë për të, e këtu futet edhe pagesa për një mbrëmje muzikore.

“A din sa jom tut prej këtyre pyetjeve, thash a thu çka do me më pyt”, ishte përgjigja e Shyhrete Behlulit për Alaudinin, ku më gjerësisht të hënën do ta ndjekim./GazetaBlic