ShowBiz

Sa bukur vallëzon Shyhretja me rejën e saj

Shyhrete Behluli dhe reja e saj Learta kanë raport superior mes veti, duke e konsideruar njëra tjetrën si nënë e bijë. Ato me imazhet e shumta që publikojnë për ndjekësit në rrjetet e tyre sociale, nuk mungojnë edhe nëpër titujt e portaleve të shumta shqiptare si dhe në mediet e tjera rozë.

Në një video të fundit, këngëtarja e njohur shihet duke ndezur atmosferën me Leartën në një ndejë, e cila duket të jetë një dasëm apo edhe kanagjeq. Për më shumë, shikojeni se sa bukur duken ato dyja duke vallëzuar së bashku, me fustanat e tyre perfekt, shkruan pemajetes.com.

LEXO EDHE:  Hoxhë Irfan Salihu: Nazi i ‘Aurorë’s ka hy arav, ai po pretendon se është Pejgamber, me këtë del prej fesë