ShowBiz

Rovena Stefa më provokuese se kurrë, bën skena të nxehta në ashensor

Rovena Stefa tash e një kohë është tërhequr paksa nga muzika.

Ndryshe nga se jemi mësuar ta shohim më aktive në profesionin e saj, Rovena këtë kohë është duke qëndruar më në hije.

Por gjithsesi kjo nuk e ka bërë të mbetet në hije sa i përket postimeve që ajo bën në llogarinë e saj në Instagram, shkruan “Kosovarja”.

Së fundmi ajo ka postuar disa video në Instastory brenda në ashensor ku ka të veshur një fustan shumë të shkurtës dhe lëvizjet e saja janë mjaft provokative, gjithsesi këngëtarja po duket shumë bukur.

LEXO EDHE:  Edhe Blero përfshihet në debat: S’dmth Amerika me pas mirë gjithmonë, se at’her ti veç je tu ja bo rrafsh