ShowBiz

Rovena Stefa flet për herë të parë rreth lidhjes së saj me djalin nga Kosova

Këngëtarja e njohur shqiptare Rovena Stefa, kohëve të fundit është emër mjaftë i lakuar nga mediat rozë.

E kjo jo rastësisht, por pasi bëri publike që është në një lidhje dashurie, shkruan Indeksonline.

Në një intervistë të dhënë në Rtv Dukagjini, këngëtarja foli për herë të parë më shumë rreth partnerit të saj.

Ndër të tjerash ajo tregoi se që nga viti i kaluar është e lidhur me të, por sa i përket profesionit dhe emrit , ajo u shpreh se ende është herët për t’i zbuluar deri të ketë diçka më konkrete në këtë aspekt./Indeksonline/

LEXO EDHE:  Edhe Blero përfshihet në debat: S’dmth Amerika me pas mirë gjithmonë, se at’her ti veç je tu ja bo rrafsh