ShowBiz

Ronela Hajati performon në skenën e Eurovisionit

Këngëtarja shqiptare Ronela Hajati ka performuar në skenën e Festivalin Evropian të Këngës “Eurovision Song Contest 2022”, i cili po mbahet në Torino të Italisë.

Ishte Shqipëria, me përfaqësuese Ronelën, që e hapi mbrëmjen e sontme të këtij festivali, përcjell Klankosova.tv.

Ndryshe, sonte do të performojnë edhe përfaqësuesit e 16 shteteve tjera nga Letonia, Lituania, Zvicra, Sllovenia, Ukraina, Bullgaria, Holanda, Moldavia, Portugalia, Kroacia, Danimarka, Austria, Islanda, Greqia, Norvegjia dhe Armenia.

VIDEO

LEXO EDHE:  ‘Na thave shpirtin”, Fidani dhe Rita humbin person e zemrës