ShowBiz

Robert Berisha rrëfen si fitoi nënshtetësinë amerikane

Këtë edicion të fundit të Prive, Robert Berisha ishte i ftuar për të rrëfyer “5 datat” e tij më të rëndësishme.

Tregon se si ja doli të udhëtonte për në Amerikë pas luftës, një incident kur përfundoi i burgosur në Gjermani, dhe një nga gëzimet e tij më të mëdha siç e quan ai, fitimi i nënshtetësinë amerikane.

Kjo ndodhi gati gjashtë vjet që kur ai kishte shkelur për herë të parë tokën amerikane.

Në videon e mëposhtme mund të ndiqni të plotë rrëfimin e tij. /Prive.al