ShowBiz

Robert Berisha ngacmon live në emision vajzën e Lutfi Hazirit

Këngëtari dhe prezantuesi, Robert Berisha ka qenë i ftuar në një emision kosovar bashkë me disa artist tjerë ku ndër ta ishte edhe Kënga Haziri, vajza e politikanit të njohur Lutfi Hazirit.

Gjatë emisionit, mes shumë batutave, vërehet një tërheqje që Roberti tregonte pas Këngës.

Madje, këtë e bëri të dukshme edhe përmes një fraze kur i tha asaj se “ Veç je më e re se të kisha qu përditë në Velipojë”.

Këto komente ai i bëri kur Kënga po tregonte për fotografitë dhe jetën e saj në rrjetet sociale.