ShowBiz

Rita Ora vjen e ‘nxehtë’ me fotografitë e fundit

Rita Ora ka postuar disa foto, derisa është duke u bërë gati për të qenë në një mbrëmje gala.

Këngëtarja kosovare, ka postuar disa foto në rrjetet sociale derisa shihet duke u rregulluar dhe është gati për të kaluar një të premte të bukur.

“Glam për të shkuar në ghd_northamerica”, ka shkruar ajo në faqen e saj në Instagram.

Rita ka veshur një fustan të zi të hapur në kraharor, i cili i përshtatet asaj shumë bukur edhe me grimin që ka bërë në fytyrë.


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?