ShowBiz

Rita Ora shfaqet super provokuese në videon e fundit, pendohet dhe e fshin shpejt

Rita Ora poston një video mjaft provokuese nga festa e mbrëmshme.

Këngëtarja e njohur shqiptare Rita Ora është shfaqur tejet joshëse në një video të publikuar në Instagram.

Ajo ka marrë gjithë vëmendjen me lëvizjet që bënte ndërsa përpara vetes kishte një balon.

Rita i ka provokuar keq ndjekësit e saj duke nxjerrë kështu jashtë gjuhën, mirëpo për këtë veprim duket se u pendua dhe videon e fshiu menjëherë.

Megjitatë video po qarkullon tani në internet.


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?