ShowBiz

Rita Ora shfaqet në super-formë me bikine

Rita Ora sapo ka përfunduar karantinën 14 ditore në Australi, pasi ka fluturuar nga shtëpia e saj në Londër për tu paraqitur në sezonën e The Voice Australia.

Dhe të dielën, këngëtarja me prejardhje shqiptare dukej senzacionale derisa ka shijuar një ditë të bukur në Sydney Harbour.

Këngëtarja e hitit Body On Me ka shfaqur figurën e saj mahntëse dhe tatutë në trupin e saj.

Rita Ora kishte veshur piknet ngjyrë rozë neoni me detaje interesante.


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?