ShowBiz

Rita Ora merr gjithë vëmendjen në eventin e njohur të modës

Ajo ka treguar gjithmonë guxim kur ka qenë në pyetje sjellja e trendëve të reja të modës.Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora ka marr gjithë vëmendjen në ngjarje e njohur të modës “Fashion Awards 2018”, shkruan Indeksonline.

28 vjeçarja nuk kishte si të mungonte në këtë event të modës, derisa u shfaq tejet në stil në Royal Albert Hall të Londrës. 

Kombinimi interesante i kënëgtares i një palë pantollonave të shkurt dhe një këmishe me të njëjtin model, Rita u kujdes që të gjitha shikimet të ishin tek ajo.  

Ndërsa përveç Ritës, në këtë event ishin edhe modelja Cindy Crawford, Yasmin Le Bon and Ellie Goulding. /Indeksonline/