ShowBiz

Rita Ora elegante dhe joshëse

Këngëtarja e famshme, Rita Ora ka publikuar së fundmi në “Instagram” disa imazhe të shkëputura nga seti fotografik më i ri i saj.

Në fotot në fjalë, bukuroshja shqiptare shfaqet e veshur me një xhaketë me dekolte të hapur nën të cilën nuk mbante fare reçipeta

Teksa provokoi me gjoksin, artistja dukej shumë tërheqëse teksa i kishte lidhur flokët dhe nuk mbante fare aksesorë. “Duke u lutur që të ndalet ky shi” është mbishkrimi që artistja ua ka lënë fotografive

Elegante dhe joshëse, Rita Ora shfaqet e veshur vetëm me një...

Elegante dhe joshëse, Rita Ora shfaqet e veshur vetëm me një...


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?