ShowBiz

Rita Ora e ngjet maskën, por vëmendja shkon diku tjetër

Rita Ora u përmbahet rregullave për vendosjen e maskës.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Rita Ora, po i shijon ditët e nxehta të verës, shkruan lajmi.net.

Ajo po merr rreze dielli në bregdet, e pozat provokuese në bikini nuk e ka ndërmend që ti ndal. Së fundmi i ka publikuar disa imazhe ku shfaqet provokuese në bikini.

Rita ka treguar të pasmet para kamerës mirëpo nuk ka harruar ti mbuloj gojën dhe hundën me maskë, në mënyrë që të mbrohet nga virusi Covid-19.

“Vendosni maskën, qoftë edhe në pushime”, ka shkruar Rita pranë postimit./Lajmi.net/

View this post on Instagram

Wear a mask even on holiday…💙

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on