ShowBiz

Rita Ora ‘çmend’ serbët me këtë foto që e publikoi në Instagram

Super ylli botëror me origjinë nga Kosova, Rita Ora, sonte ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në Instagram, me ç’rast pjesë e fotos është edhe flamuri jonë kombëtar.

Nuk është hera e parë që ylli muzikor me banim në Londër poston ftotografi me flamurin kuq e zi apo me flamurin e Kosovës dhe simbolet tjera shtetërore dhe kombëtare. / KultPlus.com