ShowBiz

Rikthehet në ekran Vali Carleone / Tregon se nga rrjedh Koronavirusi

Në emisionin N`Kosovë Show ka qenë të ftuar Vali Carleone dhe këngëtari nga Prishtina Robert Berisha.

Vali Carleone, në këtë emision ka foluar edhe për virusin COVID-19, ai ka treguar edhe se nga rrjedh ky virus i cili e ka tronditur botën.

Për më shumë detaje ndiqeni emisionin më poshtë./Albanian Show