ShowBiz

Rihanna u shfaq vetëm me sutjena: Kjo fotografi bëri bujë të madhe

Këngëtarja amerikane, Rihanna zgjoi imagjinatën mashkullore kur nxori në pah gjoksin e saj në një sytjen ngjyrë lëkure dhe kur mori një koment negativ nga njëra që e urrente, ajo u përgjigj në stilin e saj dhe ia mbylli gojën, transmeton Gazeta Metro.

Këngëtarja bukuroshe postoi një fotografi në profilin e saj në Instagram në të cilën vendosi një faktor mbrojtës në fytyrën e saj, vuri një kapelë mbi sytë e saj dhe zbuloi dekoltenë e saj super seksi me një suftjenë gati se transparente.

“Unë thjesht dua të mbroj melaninën time ndërsa përpiqem ta çrrënjos atë”, shkroi Rihanna, duke reklamuar markën e saj Fenty Skin.

“Tani është dimër, që do të thotë se Rihanna nuk ka nevojë për mbrojtje sepse dielli nuk është aq i forte”, ishte një komente.

“Për mua është injorancë. Do të keni rrudha nëse mendoni se SPF ekziston vetëm sezonalisht. Por vetëm vazhdo”, u përgjigj Rihanna.

Ndryshe, Rihanna të premten lëshoi ​​një promovues duke njoftuar shfaqjen e saj të shumëpritur “Savage X Fenty”. Ndërsa ngjarja do të mbahet me 2 tetor, ku aty do të marrin pjesë Demi Moore, Bella Hadid, Lizo dhe Rihanna.