ShowBiz

“Rihanna” jep intervistë për televizionin nga Kosova

Modelja dhe blogeria e njohur, Priscilla e cila ka një ngjajshmëri të madhe me këngëtaren më famë botërore, Rihanna ka dhënë një intervistë për mediumin kosovar.

Braziliania, Priscilla ka dhënë për herë të parë një intervistë për një medium nga Kosova, “TëVë1”.

Intervista duket se është realizuar në shtëpinë e saj. Këtë e kanë bërë të ditur mediumi, duke publikuar trailerin e intervistës.