ShowBiz

Reperja e huaj përmend shqiptarët në këngë, shpërthejnë komentet në gjuhën shqipe

“Workmode” mban titullin kënga e fundit e realizuar me klip nga Miss LaFamilia, shkruan GazetaBlic.

Por, e veçanta e kësaj kënge është se artistja përmend shqiptarët në të dhe kjo ka bërë që edhe më shumë të dëgjohet në Londër.

Shikoni videon më poshtë:

“…I was on work mode like an Albanian
Selling that white girl, call it caucasian…”, thotë kjo pjesë e tekstit e cila ka bërë që shumë shqiptarë të komentojnë në kanalin zyrtar të Miss LaFamilia.

Më poshtë shihni komentet: