ShowBiz

Reperi shqiptar poston foto me Mozzikun: Do sene veç ma të fort të bëjnë

Mozzik dhe Loredana dje kanë arritur në Kosovë.

Loredana sot ka dalë në konferencë për medie, ku shoqërohej nga Mozzik dhe dy avokatët e saj, shkruan lajmi.net.

Pas konferencës, reperi Nush, ka publikuar një foto bashkë me Mozzikun, që duket se ishte i pranishëm në ambientet ku u mbajt konferenca.

“Do sene veq ma t fort tbojn  “, ka shkruar ai, duke e etiketuar reperin.

Për ndryshe, në konferencën që mbajti para gazetarëve, Loredana tha se çifti zviceran ia dhanë paratë me dëshirë dhe nuk ka pasur kërcënime.


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?