ShowBiz

Reperi shqiptar i propozon të dashurës në gjunjë

Reperi Sparksi i ka dhënë fund beqarisë.

Larg syrit të publikut, reperi Sparksi i ka propozuar të dashurës së tij, shkruan lajmi.net.

Në fotografitë që janë publikuar në rrjete sociale, artisti është parë i ulur në gjunjë me unazë në duar, duke i propozuar vajzës që ia rrëmbeu zemrën.

Partnerja e Sparksit ishte veshur me një fustan të bardhë të shkurtër dhe dukej tejet e emocionuar pasi mori propozim nga reperi.

Sparksi nuk ka preferuar të publikojë ende fotografi në rrjete sociale nga ky moment. /Lajmi.net/


SHIKO VIDEON