ShowBiz

Reja e Shyhrete Behlulit e ‘kallë’ atmosferën pasi kunata i lindi djalë

Mbrëmë familja e këngëtares Shyhrete Behluli kishte mbledhur disa nga emrat më të mirë të estradës në ahengun e tyre familjar, shkruan GazetaBlic.Aheng ky i cili kishte të bënte me vajzën e Shyhretit, Njomzën e cila solli në jetë një djalë.

Fotografitë dhe videot e shumta kanë pushtuar rrjetin gjithë ditën e sotme, e kësaj radhe është Learta, reja e këngëtares ajo e cila ka publikuar një video ku shfaqet duke kërcyer nën tingut e këngës së Teuta Selimit.

Ndryshe, në këtë aheng u panë emrat e njohur të estradës si Remzie Osmani, motrat Mustafa, Shkurte Gashi, Lori etj./GazetaBlic