ShowBiz

Reja e Shkurtes i’a ‘shkon’ nuseve të estrades, kaq bukur vishet në përditshmëri

Këngëtarja e njohur, Shkurte Fejza, ka martuar djalin e saj të vetëm, Arbrin. Dasma e tij me Erzën mori vëmendje të madhe, nga ku dolën video të shumta. Këngëtarja Fejza me bashkëshortin e saj ishin tejet të lumtur dhe falënderuan të gjithë pjesëmarrësit që iu bashkuan këtij gëzimi familjar.

Erza Dana u bë e njohur is reja e kënëtares Shkurte Fejza. Ajo u martua para disa jave me Arbrin ku dasma e tyre u komentua shumë në media. Së fundmi ata ndodhen në pushime ku publikoi disa foto të reja. Vëmendje merre ms tilin e veshjes që duket majft zonjë.

LEXO EDHE:  Arrestohet një i dyshuar në lidhje me vrasjen e Tupacut

Shiko foton më poshtë: