ShowBiz

Regjisorja e njohur tha se ishte rrahur nga Diellza Kolgeci, reagon kjo e fundit

Regjisorja e njohur Blerta Zeqiri ishte e ftuar në rubrikën “Rikthim në kohë” në emisionin e mëngjesit në T7.

Duke folur për disa nga këngët e përzgjedhura për këtë rubrikë e që ndërlidhen me jetën e saj, ajo ndau një përvojë jo të mirë nga e kaluara.

Regjisorja tregoi se si dikur ishte ngacmuar dhe ishte rrahur nga një emër i njohur sot, Diellza Kolgeci. Bullizmi është një fenomen shumë i shfaqur në shoqëri.

Ndryshe, detajet që i ka dhënë regjisorja mund t’i kuptoni në intervistën më poshtë.

Mirë në emisionin “Sonte” në T7 Diellza Kolgeci i është përgjigjur këtyre akuzave.

Tërë përgjigjet e saj i keni prej minutës së 11:05.

SONTE

SONTE

Julkaissut T7 Keskiviikkona 29. heinäkuuta 2020


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?