ShowBiz

Rasimi nuk njihet me dhëmbët e rinjë, kaq ndryshe duket

Lidhja e tij me të dashurën gjermane u bë fenomen në rrjetet sociale. Vëmendje të madhe mori edhe martesa e tij. E Rasim Avdyli po vazhdon të komentohet edhe sot, por që kësaj radhe për një ndarje, pasi që në paraqitjet e tij të fundit, kishte befasuar të gjithë me fjalët e tij për të dashurën gjermane.

Videot e tij në rrjetin social Tik-Tok kanë shkuar viral dhe kjo për arsye se Rasimi nuk u kursye të tregonte çdo gjë rreth vetes. Kohë pas kohe, mitrovicasi ka hasur edhe në kritika për qasjen dhe detaje të tjera, shkruan “Kosovarja”. Kohë pas kohe e kanë përqeshur për dhëmbët, që tashmë i ka rregulluar, madje ja kanë ndryshuar goxha shumë pamjen dhe buzëqeshjen.

LEXO EDHE:  Na vjen keq por duhet t'i zhgënjejmë shqiptarët: Nuk do të ketë “Sunny Hill Festival” në këtë vit

Ja si duket tani, shiko foton: