ShowBiz

Ramaj Production nuk ndalet nënshkruan marrëveshje bashkpunimi me dy këngëtarë të njohur

Enis Jashari dhe Artir Gjikoka janë artistët që ju bashkuan kompanisë muzikore Ramaj Production.

Një një prononcim për Gazetën Prishtina Agron Ramaj u shpreh se të dy janë këngëtarë kualitetiv dhe që i do publiku dhe është i lumtur që edhe Enisi edhe Artiri tashmë janë në familjen e madhe Ramaj Production.

Agroni tutje u shpreh se kompania në fjalë nuk do të ndalet dhe se shumë shpejt do të ketë edhe surpriza të tjera rreth kompanisë që ai menagjon.

Ja dhe disa këngë të Enis Jasharit dhe Artir Gjikokaj.