ShowBiz

Qeqa Krelani zbulon se me cilin futbollist është në lidhje!

Të dielën në emisionin Kojshia Show, i cili shfaqet në RTK, mysafirë ishin kampioni botëror në karate, Enver Idrizi, si dhe gazetarja e njohur e sportit, Qeqa Krelani, raporton Korrespodenti.

Gazetarja e sporitit, Qeqa Krelani ndër të tjera, ajo foli edhe për jetën e saj private.

Një nga pytjet që e zuri ngusht gazetaren ishte se me kënd është në lidhje, por ajo nuk hezitoi t’i japë moderatorit një përgjigje të papritur.

Në përgjigjen e saj përmendet një futbnollist, se cili është ai, ndiqeni minutën e 22:00 të emisionit. /Korrespodenti


SHIKO EDHE: 10 teknologjitë e lashta për të cilat shkenca ende nuk ka përgjigje