ShowBiz

Publikoi këngë me Kidën, Loredana i ‘kthehet’ Mozzikut

Në mesnatë, Mozzik dhe Kida publikuan këngën e tyre të re, të titulluar “PP”.

Kënga është 6 minuta e 30 sekonda dhe përbëhet nga dy pjesë: Paranojë dhe Pishman.

“PP” është pritur shumë mirë nga publiku dhe ka thyer rekord në klikime.

Menjëherë pasi dyshja publikuan këtë hit, Loredana i është “kthyer” Mozzikut duke paralajmëruar dhe ajo këngën e saj të re.

Ajo ka bashkëpunuar me dy këngëtarë të huaj, Kc Rebell dhe Summer Cem.

Reperja ka publikuar një video në profilin e saj të Instagramit, në të cilën shihet duke kënduar pranë artistëve.


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?